Bestseller

Гуаша із рожевого кварцу

372грн
Цена:
+

Гуаша із натурального рожевого кварцу ідеально підходить для щоденного масажу обличчя. Має лімфодренажну дію, розгладжує шкіру та знімає м'язову напругу, роблячи шкіру свіжішою та пружною.

Регулярний масаж обличчя з гуашу:

  • покращує колір обличчя;
  • повертає сяйво та пружність;
  • робить контури особи чіткішими;
  • знімає м'язову напругу;
  • розгладжує дрібні зморшки.

Гуаша виготовлена ​​з натурального кварцу - це тендітний камінь, не кидайте його.

Склад
100% ПРИРОДНИЙ РОЖЕВИЙ КВАРЦ
Спосіб застосування
На попередньо очищену шкіру обличчя нанести зволожуючий крем або сироватку для кращого ковзання гуаша. Повторюйте рухи щонайменше по п'ять разів на кожній із зон. Зона підборіддя: поставте гуаша під кутом 15-20 градусів до обличчя, повільно та усвідомлено ведіть масажором від центру підборіддя до мочки вуха. Повторіть кілька разів по обидва боки. Лоб: поставте гуаша у перенісся довгою основою до обличчя, повільними рухами піднімайте гуаша до лінії росту волосся. Повторіть рух. Область щік: почніть від області крил носа і рухайте гуаша вушками до лиця вгору по щоках і вилицях, просуваючись до вух. Повторіть рух. Зона брів: поставте гуаша вушками на початок брови у переніссі, рухайте гуаша по лінії брови до вуха. Повторіть рух. Всі рухи робляться з невеликим тиском, не варто тиснути занадто сильно. Використовуйте схему масажу і рухайтеся строго масажними лініями. Для вираженого ефекту використовуйте щодня протягом 3-5 хвилин. Після та перед кожним використанням мийте гуаша.
Відгуки (25)
Марина
2021.11.24
Очень классная штука, после 1 дня применения результат виден, удобная форма именно такая сердце, скользит отлично, занимаюсь по видео в ютубе! Лицо после массажа горит огнём! Но это и хорошо!
[Відповісти]
Дарина
2021.11.08
В руке удобно лежит и для лица форма скребка хорошая. На плоской стороне немного есть царапины и шероховатости, но главное, что пришёл целый и рёбра гладкие))
[Відповісти]
ТАТЬЯНА
2021.08.14
Небольшие сколы, но на массаж пока не влияет
[Відповісти]

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 ... 9
Залишити свій відгук
Введіть символи: *
captcha
Оновити
Оберіть мову для продовження роботи з сайтом
українська
русский
Close