Убтан для очищення шкіри

263грн
Цена:
+

Натуральний, ефективний, нешкідливий - саме таким повинен бути засіб для вмивання, саме таким є убтан LoveNature. Він має рослинну основу, не містить ПАР, консервантів, і відмінно впорається з усіма видами забруднень, очистивши шкіру в 4 етапи.

Поверхневі забруднення. Те, з чим, на перший погляд, може впоратися навіть звичайне мило. Але не всі засоби залишають однаковий ефект після використання. Убтан LoveNature не містить ПАР, завдяки чому здатний очистити шкіру, не залишивши почуття сухості, знятості та не дратуючи шкіру. До складу убтану входить порошок мильних горіхів, здатний очистити забруднення без негативних наслідків.

Відлущування. Найдрібніший помел інгредієнтів убтану, утворює м'яку консистенцію, яка ефективно усуває ороговілі клітини, не порушуючи цілісності та захисних функцій нашої шкіри. Саме тому після використання убтана шкіра стає неймовірно м'якою та ніжною.

Очищення пір. Коли шкіра очищена від зайвих клітин, доступ до очищення пір також відкритий. Біла французька глина – ефективний абсорбент, який здатний витягнути на поверхню вміст пір, очистивши їх від забруднень, а обличчя – від чорних цяток.

Антибактеріальний ефект. Очищення не можна вважати закінченим доки на шкірі залишаються шкідливі бактерії. Порошок Ним у складі убтану має сильні антибактеріальні властивості і здатний знищити широкий перелік патогенної флори, зробивши вашу шкіру по-справжньому очищеною.

 

 

Склад
AVENA SATIVA (OAT) KERNEL FLOUR, SAPINDUS MUKOROSSI, AZADIRACHTA INDICA LEAF POWDER, KAOLIN, THUYA (THUJA OCCIDENTALIS) ESSENTIAL OIL.
Спосіб застосування
розітріть невелику кількість убтану між вологими долонями, нанесіть на змочену водою та очищену від макіяжу шкіру. Втирайте повільно легкими масажними рухами. Змийте прохолодною водою.
Відгуки
Залишити свій відгук
Введіть символи: *
captcha
Оновити
Оберіть мову для продовження роботи з сайтом
українська
русский
Close